خبرهای شهرستان های استان بوشهر

خبرگزاری ایرنا :

۶ میلیارد ریال کالای قاچاق در بندر ریگ گناوه کشف شد

فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: با همت دریابانان پایگاه دریابانی بوشهر و در راستای جلوگیری از ورود کالای قاچاق به چرخه اقتصاد داخلی ۶میلیارد ریال کالای قاچاق از یک فروند شناور باری در بندر ریگ از توابع شهرستان گناوه کشف و ضبط شد.
به گزارش ایرنا، سرهنگ یدالله شرفی روز سه شنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: کالاهای کشف شده از این شناور شامل ۳۰۰ کیلوگرم چای، ۷۰۰ عدد لوازم آشپزخانه، ۲ هزار عدد ابزارآلات، لوازم خرازی، اسباب ‌بازی و پتو است.

وی اضافه کرد: ماموران دریابانی در این ارتباط یک متهم را دستگیر و بعد از تکمیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی دادند.

پزشکان درمانگاه تامین اجتماعی گناوه افزایش می‌یابند

 مسئول امور درمانگاه‌های ستاد مدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: افزایش خدمات و تعداد پزشکان درمانگاه تخصصی شهیدمطهری تامین اجتماعی شهرستان گناوه برای سال ۱۴۰۱ در برنامه‌های این مدیریت پیش بینی شده است.

حمیدرضا حاجی زاده روز سه شنبه در حاشیه آیین راه‌اندازی دستگاه رادیوگرافی فک و دندان درمانگاه تامین اجتماعی گناوه به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: درمانگاه تامین اجتماعی گناوه یک مرکز تخصصی شبانه روزی است که از ابتدای سال  ۱۴۰۱ خدمات تخصصی در آن  نظیر متخصصان قلب، اطفال، داخلی و زنان فعال و شروع بکار خواهند کرد.

وی اظهارداشت: خدماتی دیگر نظیر راه اندازی  سونوگرافی از دیگر برنامه های توسعه ای برای درمانگاه شهید مطهری گناوه است.

حاجی زاده گفت: امیدواریم با حمایت همه مسئولان شهرستان از جمله فرماندار بتوانیم به همه برنامه توسعه ای درنظرگرفته شده در سال ۱۴۰۱ دست یابیم.

مسئول امور درمانگاه‌های ستادمدیریت درمان تامین اجتماعی استان بوشهر بیان کرد: دستگاه رادیوگرافی فک و دندان درمانگاه گناوه با هزینه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان راه اندازی شده است و برای سایر دستگاه‌هایی در بخش آزمایشگاه این درمانگاه  که می‌تواند بسیار موثر در ارتقای کیفیت خدمات درمانی داشته باشد، برنامه داریم و بزودی راه اندازی خواهد شد.

خبرهای شهرستان های استان بوشهر