بهره برداری از 1000 پروژه با سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا- عباس صفدری در دیدار مدیران و فعالان ستاد دهه فجر استان با نماینده ولی فقیه در استان افزود: برنامه ریزی شده است تا 1000 پروژه خرد و کلان عمرانی ، خدماتی ، صنعتی و …..با سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد تومان در استان طی ایام الله دهه فجر مورد بهره برداری قرار بگیرد.

به گفته صفدری، برنامه ریزی برای اجرای برنامه های امسال دهه فجر به گونه ای بوده که خوشبختانه اقشار مختلف مردم در همه استان از آنها بهره مند خواهند شد.

وی با تاکید بر اینکه دهه فجر امسال اهمیت بیشتری نسبت به سالهای قبل دارد افزود: دشمن تمرکز خود را به کار گرفته که کشور را به ناکارآمدی متهم کند، از اینرو فشارها زیاد است و از سوی دیگر سال اول شروع فعالیت دولت سیزدهم می باشد که عبور از این تنگناها اهمیت دارد و حضور حماسی مردم در مراسمات و برنامه های امسال پشتیبانی از نظام است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بیان کرد: همه ما باید در راستای بسترسازی برای حضور و مشارکت همه گروه‌ها و قشرهای جامعه در جشن پیروزی انقلاب تلاش کنیم.

صفدری گفت: با توجه به اینکه مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی در سال گذشته تحت الشعاع شیوع بیماری کرونا قرار داشت، مقرر شد، دهه فجر امسال با شعار محوری «جشن ملی ۱۴۰۰ » با شور و نشاط و تنوع بیشتر و حضور منسجم همه اقشار و آحاد مختلف مردم برگزار گردد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گفت: تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و مقاومت برای نسل جوان و برگزاری برنامه های بانشاط و اثرگذار با محوریت مردم و اقشار مختلف در اولویت برنامه ریزی ستاد دهه فجر است.

بهره برداری از 1000 پروژه با سرمایه گذاری 3 هزار میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان