امروز نهال انقلاب ۵۷ به درخت سرافراز و تنومند مبدل شده است

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش گروه تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس، مرکز بسیج اساتید و دفتر هماهنگی کانون‌های اساتیدی دانشگاه فرهنگیان در بیانیه‌ای نوشت: خدای تعالی را سپاس که به برکت نفس قدسی حضرت امام (ره) و ایثار و فداکاری شهیدان والامقام، عصاره تاریخ بر صحیفه سرخ بهمن چکید و بهمن خونین را همچون رودی خروشان از ایثار در ایران عزیز روان و واژه‌های جهاد و شهادت را از اوج اندیشه به ژرفای دل جاری ساخت.

نخوت دی در قدوم امیر بهاران بهمن به آخر رسید و عطر شهادت در کوچه‌های مصفای شهر پیچید و خبر بزرگ و مسرت‌بخش پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به همه‌جا و همه‌کس فریاد کرد. با پای گذاردن در دایره معنویت و ایثار و شهادت بود که فرزانگان خاک، از این سرزمین پاک، به سوی افلاک، پر گشودند و تا نهایت تاریخ جاودانه شدند. یاد تمامی شهیدان انقلاب اسلامی همیشه سبز باد.

در ادامه این بیانیه آمده است: این ایام فرصتی است مغتنم تا در پرده آن یاد و خاطره شهدای انقلاب، سال‌های دفاع مقدس و مدافعان حرم را گرامی بداریم و بار دیگر عهد و پیمان خویش را در مسیر دستیابی به آرمان‌های امام خمینی (ره) و منویات رهبر معظم انقلاب تجدید نماییم.

ایام‌الله دهه مبارک فجر، یادآور رشادت، ازخودگذشتگی، همبستگی و ولایت پذیری و میثاق ملت ایران با امام راحل عظیم‏‌الشأن (ره) و مقتدای امت است که استقلال، آزادی، حاکمیت اسلام عزیز و استقرار نظام جمهوری اسلامی را برای این مرز و بوم به ارمغان آورد. ملت مسلمان و آزاده ایران در طول چهار دهه اخیر، با عبور از سختی‌ها و مشکلات متعدد در برابر ظلم و ستم مستکبران جهانی ایستاده است و در مسیر فتح قله‌های افتخار و عزت و پیشرفت قرار دارد.

در ادامه این بیانیه آمده است: بی تردید این طریق نورانی و مقدس با پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب در بیانیه گام دوم و با نگاه امیدوار به آینده استمرار خواهد داشت. دشمنان این نظام همواره تلاش کرده‌اند تا با انواع توطئه‌ها، دسیسه‌ها و تحریم‌ها، تأثیرگذاری ایران اسلامی را در عرصه تحولات جهانی تضعیف کنند، اما این ملت همواره در شرایط سخت و با درک و شناخت حقیقی از تحولات جهانی و تلاش‌های شیطانی جبهه باطل، محکم و استوار در دفاع از ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلابی خود ایستاده است.

امروز که نهال انقلاب ۵۷ به درخت سرافراز و تنومند مبدل شده، این ایام عزیز و فرخنده، فرصتی است بس غنیمت که بدانیم رسیدن به این تکامل را مرهون شهدای گرانقدر و عزیزی هستیم که درخت این انقلاب با خون آنان سیراب گردیده است.

  اکنون در آستانه چهل و سومین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی و همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رجب، بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان، ایام‌الله دهه مبارک فجر را به محضر مقام معظم رهبری، خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، ملت شریف ایران و همه خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران به ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال سعادت، بهروزی و پیشرفت را برای ایران اسلامی مسألت می‌نماییم.


امروز نهال انقلاب ۵۷ به درخت سرافراز و تنومند مبدل شده است