امیرآبادی: استقلال شایسته صدرنشینی است

خبرگزاری ایرنا :

«مهدی امیرآبادی» روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا با اشاره به پیروزی استقلال مقابل هوادار در دیدار معوقه از هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران، اظهار داشت: استقلال در بازی با هوادار توانست سه امتیاز با ارزش دیگر را کسب کند. این سه امتیاز در هفته‌های پایانی لیگ می‌تواند به سود استقلال بوده و اتفاقات با ارزش را برای آبی‌پوشان رقم بزند.

وی افزود: هوادار یکی از تیم‌های خوب و تاکتیکی فوتبال ایران است، آنها در مقابل استقلال نیز  بازی پایاپایی را به اجرا گذاشتند اما با تعویض‌های فرهاد مجیدی روند بازی را تغییر داد و ارسلان مطهری موفق به گلزنی شد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: قهرمانی استقلال در نیم فصل از روی اتفاق و حادثه شکل نگرفت و این تیم با پتانسیل و ابزاری که در اختیار داشت به این مهم رسید. تلاش‌های مدیریت، کادر فنی و بازیکنان در این مهم تاثیرگذار بود.

امیرآبادی تصریح کرد: آجورلو از مدیران موفق و با سابقه فوتبال ایران است و در این مدت که مدیریت باشگاه استقلال را بر عهده داشته خدمات ارزنده‌ای را انجام داده است. او با همین روند می‌تواند استقلال رابه جایگاهی بزرگ که شایسته نامش است برساند.

بازیکن اسبق استقلال گفت: یکی از دیگر اتفاقات خوب مدیریتی بشگاه استقلال حضور یک معاون حقوقی توانمند به نام فرشید سمیعی است که در این مدت اقدامات و کارهای بزرگی را انجام داده است. او نشان داد بر خلاف گذشته می‌توان با علم و پشتکار، در پرونده‌های حقوقی برنده شد.

تیم فوتبال استقلال، روز جمعه در هفته شانزدهم لیگ برتر باشگاه‌های ایران موفق شد با نتیجه دو بر یک هوادار را شکست داده و با ۳۸ امتیاز صدر جدول را حفظ کند.

 

امیرآبادی: استقلال شایسته صدرنشینی است