ناامیدی هافبک رم از وضعیت بد این تیم

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، جالوروسی ها در دقیقه ۴۶ با ضربه پنالتی تامی آبراهام از ساسولو پیش افتادند، اما گل به خودی کریس اسمالینگ در دقیقه ۴۷ کار را به تساوی کشاند. بعداً در نیمه دوم، ساسولو از طریق حامد ترائوره ​​پیش افتاد، اگرچه تیم رم با گل تساوی دقیقه آخر کریستانته یک امتیاز را به دست آورد.

برایان کریستانته پس از تساوی ناامیدکننده ۲-۲ رم مقابل ساسولو در استادیوم ماپی به شدت ناامید شد و گفت: ما به اینجا آمده‌ایم تا برنده شویم، حتی اگر گل تساوی را در آخرین لحظه به ثمر برسانیم کافی نیست. ما باید برنده می‌شدیم، اگر به پیروزی منجر می‌شد، برای ما خوب بود در غیر این صورت یک امتیاز اصلا رضایت بخش نیست.

هافبک ۲۶ ساله ایتالیایی درباره چیزهایی که رم از دست داده است اظهار نظر کرد.  ما قطعا کمبودهایی داریم. ما باید به کار، کار و کار ادامه دهیم. ما باید این نوع بازی‌ها را با ثبات بیشتری ببریم. در نهایت، کریستانته در مورد حمایت هواداران جالوروسی در این فصل صحبت کرد. شما فقط باید از آنها تشکر کنید. آنها از ابتدای فصل فوق العاده بوده اند و همینطور ادامه می دهند. ما فقط باید بیشتر پیروز شویم.

رم در دیدار بعدی خود در لیگ باید برابر هلاس ورونا قرار گیرد و باید دید در نهایت تیم مورینیو می تواند سهمیه رقابت های اروپایی را برای فصل بعد به دست بیاورد یا خیر. رم همچنین در لیگ کنفرانس اروپا نیز حضور دارد و توانسته به مرحله حذفی راه یابد.

ناامیدی هافبک رم از وضعیت بد این تیم