قلی زاده: بازی با امارت فیزیکی و سخت خواهد بود/ صعود کرده‌ایم اما با تمام توان به میدان می رویم

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، ‌ «علی قلی‌زاده» عصر دوشنبه در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و امارات افزود: بدون شک فردا یک دیدار سخت در انتظار تیم ایران خواهد بود. صعود ما به جام جهانی قطعی شده اما می خواهیم در همه بازی ها با تمام توان به میدان برویم تا توان خود را نشان دهیم.

وی ادامه داد:‌ بازی با امارات یک بازی سخت و فیزیکی خواهد بود و همه این را می دانیم، امیدواریم سه امتیاز این بازی را هم بگیریم تا دل مردم را باز شاد کنیم. ما با تمام قوا به میدان می‌رویم. همه بازیکنان کیفیت لازم را دارند و باید دید در نهایت چه بازیکنانی در لیست بازی فردا حضور دارند.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: مهم نیست چه کسی در زمین است، ‌ مهم برد ایران و بازی خوب تیم ملی است. هر بازیکنی که در ترکیب قرار بگیرد با همه وجود بازی خواهد کرد. می خواهیم بازی های پیش رو را هم با برد سپری کنیم تا اقتدار فوتبال ایران را نشان بدهیم.

بازی تیم های ملی فوتبال ایران و امارات فردا و از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی برابر عراق صعود خود را به جام جهانی قطر قطعی کرده و دیدارهای این تیم برابر امارات (۱۲ بهمن) در ورزشگاه آزادی تهران، دیدار با کره جنوبی در ۴ فروردین ماه در سئول و جدال ایران با لبنان در ۹ فروردین در تهران به عنوان دیدار تشریفاتی به حساب می آید.

قلی زاده: بازی با امارت فیزیکی و سخت خواهد بود/ صعود کرده‌ایم اما با تمام توان به میدان می رویم